İdea Teknoloji Çözümleri, bu web sitesini sizi bilgilendirme amacıyla, iyi niyetle hazırlamıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup; doğruluğu, bütünlüğü, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette İdea Teknoloji Çözümleri tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Bu web sitesindeki içeriğin kullanımından doğabilecek zarar ve risk sizin sorumluluğunuzdadır. Mali durumunuzu ya da işinizi etkileyebilecek herhangi bir karar almadan önce, uzman bir profesyonel danışmana başvurmanızda fayda vardır.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin izin alınmaksızın, gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan, maddi ve/veya manevi, menfi ve/veya müspet sonuçlardan, velhasıl her türlü zarardan, her ne nam altında olursa olsun, İdea Teknoloji Çözümleri yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve İdea Teknoloji Çözümleri’nin yetkilendirdiği tüm hiçbir kişi ve kuruluş sorumlu tutulamaz.

İdea Teknoloji Çözümleri, bu web sitesinde üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. İdea Teknoloji Çözümleri üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.